Home FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Galerie Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PWSZ AS w Walbrzychu Strona Główna -> Sport -> Siatkówka mężczyzn Liga Światowa
VI Leser podrywacz

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 175

Skąd: POLITOLOGIA IIrok-->marketing polityczny

PostWysłany: Sob 11:29, 26 Maj 2007    Temat postu: Siatkówka mężczyzn Liga Światowa

No to przyznać się kto wczoraj mecz oglądał? ;)) 3:0 wyrraliśmy z reprezentacja Chin, meczyk super;) Czekam na następne zwycięstwo naszych sreberek;) No i nie ma to jak polscy kibice! zupełnie inna atmosfera niż w Japonii;)
PlayR
AdministratoR / CAMEratoR

Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 2167

Skąd: FP III - gr B (czasami)

PostWysłany: Sob 22:04, 26 Maj 2007    Temat postu:

Ja nie oglądał :( przyznaję się. Często zdarza mi się nie oglądać i żałuję bardzo bo tak lubię ten piękny sport.
bialy

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 219

Skąd: z ubikacji :P

PostWysłany: Nie 0:14, 27 Maj 2007    Temat postu:

Dzisiaj bylo troszke gorzej Shocked niestety Cool ale dalismy rade Laughing 3:2 dla nie do in for mo wa nych Razz a mecz byl 'fajny'
darma_25

Posty: 175

PostWysłany: Nie 9:29, 27 Maj 2007    Temat postu:

No wczorajszy mecz to był bardzo emocjonujący, szkoda tylko że widziałm od cwartego setu, bo przyznam sie myslałam że to powturka z piątku;< ale ostatnie minuty były gorące, no i winiarski nieźle sobieporadził;)
NiG
EXMoD in Da' HoUsE

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1482

Skąd: Wałbrzych B.K. Absolwent TiR / specjalność uzdrowiskowa / Student USM UE w Jeleniej Górze (GRiT)

PostWysłany: Nie 9:32, 27 Maj 2007    Temat postu:

Mnie rozwalało jak po każdym punkcie zdobytym Chińczycy biegli (zabawne to było :)) Piątkowego spotkania nie widzałem, z sobotniego meczu udało mi się tylko "uszczypnąć" pierwszego seta :) Miejmy nadzieję, że z każdym meczem Polska drużyna grać będzie coraz lepiej.
Maras
IV Młodszy kujon

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 66

Skąd: TiR, I rok gr. D

PostWysłany: Śro 21:20, 30 Maj 2007    Temat postu:

Ja również miałem przyjemność oglądać te dwa zwycięstwa :) widać ze forma nie taka jak na MS ale przecież dopiero sie PLS skończyło :) czym dalej tym będzie lepiej myślę :) Najważniejsze ze chłopaki pokazali ze nawet nie będąc w szczytowej formie sa w stanie wygrywać mecze:) Myślę, ze drugiego dnia trochę zlekceważyli Chińczyków, którzy zagrali o niebo lepiej niż w piątek. Żałuje ze nie będę mógł obejerzec niedzielnego spotkania z odmłodzonym zespołem argentyńskim. A co do biegania Chińczyków to czytałem kiedyś, że jest to nawet korzystne gdyż mięśnie maja trochę aktywnego wyluzowania po napięciach związanych z akcja. Poza tym takie zachowanie denerwuje przeciwnika oraz pomaga utrzymać ciepło w organizmie, co jest bardzo korzystne w czasie meczu. Oczywiście z drugiej strony jest to trochę męczące i w 5cio setowym pojedynku może okazać sie samobójstwem dlatego na takie coś mogą sobie pozwolić zawodnicy świetnie przygotowani pod względem kondycyjnym.
darma_25

Posty: 175

PostWysłany: Pią 19:12, 01 Cze 2007    Temat postu:

No to zaczął się mecz Polska - Argentyna.
DO BOJU POLSKO!!!

No i wygraliśmy 3 do 1. Następny mecz w niedzielę. Oby poszło równie dobrze. Choc pierwszy set był groźny. Szkoda Kurka;(
left toth
VIII Forumowy sztygar

Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 598

Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Pią 21:57, 01 Cze 2007    Temat postu:

Jak się zaczął tak sie i musiał kiedyś skończyć. Wygraliśmy 3:1. Troszke kłopotów w pierwszym secie mieliśmy, ale szybko uspokoiliśmy grę i dosyć pewnie wygraliśmy. Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ "świeżaka" w kadrze Marcina Możdzonka
Maras

Posty: 66

PostWysłany: Pią 21:59, 01 Cze 2007    Temat postu:

Kurek tez dawal rade :) Jego kontuzja raczej niegrozna chociaz watpie zeby jutro zagral, ciekawe kto bedzie zmiennikiem Prygla na ataku, Gruszka raczej zostanie na przyjeciu. Moze Swider? :)
darma_25

Posty: 175

PostWysłany: Nie 20:14, 10 Cze 2007    Temat postu:

No i znowu dwa mecze i dwa zwycięstwa. Wczorajszy mecz niestety nie dane mi było obejrzeć, tylko drugi set. Ale dziś, ile taki mecz może przynieść emocji;) 3:2 dla Polski. No cóż oby tak dalej, a wyjście z grupy i tak mamy w kieszeni;)
PlayR

Posty: 2167

PostWysłany: Nie 20:20, 10 Cze 2007    Temat postu:

Widziałem fragment wczorajszego meczu. Całkiem ciekawie to wyglądało. Skuteczne bloki i precyzyjne ataki. Bójcie się, nadchodzi POLSKA!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PWSZ AS w Walbrzychu Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)